KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309115
nr 1730 9115
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, kustlandskap med segelbåtar. Olja på duk, 43x63 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:11:24
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)